TCDD 356 İşçi Alımı İçin Kura Çekimine Katılacakların Dikkatine

tcdd isci alimi icin kura cekimine katilacaklarin dikkatine
tcdd isci alimi icin kura cekimine katilacaklarin dikkatine

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) işyerlerinde belirsiz süreli (daimi) iş sözleşmesi ile çalıştırılmak üzere; 86 Tren Teşkil İşçisi, 42 Demiryolu Yol Yapım, Bakım ve Onarım Makinesi Operatörü, 188 Demiryolu Hattı Bakım Onarımcısı, 40 Liman Vinç Operatörü (RTG ve SSG) Toplam 356 işçi alımı için işgücü taleplerimiz işyeri bazında alınacak işçi sayıları belirtilerek İŞKUR da 09.04.2019 – 15.04.2019 tarihleri arasında ilan edilmiştir. İlan edilen işgücü taleplerimizden birine başvuru yapıp, Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Ostim Hizmet Merkezince işyeri bazında gönderilen listelerde bulunan TABLO 1 deki kişi sayısı, işyerine alınacak işçi sayısının 4 katından fazla olduğundan, sözlü sıvına alınacak 4 katı asıl kişi ve 4 katı yedek kişi noter huzurunda kura çekimi yapılarak belirlenecektir.

Noter huzurunda kura çekimi 25.04.2019 tarihinde saat 10:00 ‘da TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde yapılacaktır.

Noter huzurunda kura çekiminde asıl olarak belirlenen kişilerin İŞKUR ilanında belirtilen şartları taşıyıp taşımadıklarının kontrolü, Teşekkülümüzce duyurulacak evrak teslim tarihinde yapılacaktır.

İşgücü taleplerimize başvuru yapıp, İŞKUR’ca gönderilen listede bulunan kişilerden istenen şartları taşımayanların başvuruları kabul edilmeyecek ve sözlü sınavına alınmayacaktır. Başvurusu kabul edilmeyenler için tutanak düzenlenecek ve İŞKUR a bildirilecektir. Yerine varsa yedek listeden aday çağrılacaktır.

Noter huzurunda kura çekimine katılacakların listesi için TIKLAYIN

Kaynak= https://rayhaber.com/2019/04/tcdd-356-isci-alimi-icin-kura-cekimine-katilacaklarin-dikkatine/

Top