Demiryolu

‘e dönen yolcularla yapılan iyileştirmeler için Güney genelinde 1,8 milyar sterlinin üzerinde harcama yapıldı

Fotoğraf: Network Rail

Network Rail’in Güney bölgesi, ülkeyi ‘daha iyi geri inşa etme’ misyonunda desteklemek için demiryoluna 1,8 milyar sterlinin üzerinde yatırım yaptı, böylece yolcular trenle seyahat etmeye geri döndüklerinde kendilerini güvende ve güvende hissedebilirler.

Pandeminin zirvesinde bile Network Rail, NHS personeli gibi kritik işçiler için trenlerin çalışmasını sağlamak ve gıda, yakıt ve tıbbi malzeme gibi binlerce ton hayati malın her gün yük trenleriyle taşınmasını sağlamak için çalışıyordu.

Mart 2020’den bu yana Kent’te 660 milyon sterlin, sussex’te 643 milyon sterlin ve wessex’te 580 milyon sterlin demiryolunun bakımı ve modernizasyonu için yatırım yapıldı.


Ayrıca bakınız

Geliştirmelerden bazıları şunları içeriyordu:

  • Yükseltmeler: Hither Green, Sandwich, Slade Green, Guildford, Feltham ve Grove Park istasyonları
  • Balham ve Clapham arasındaki sinyalizasyon ve izdeki iyileştirmeler, yeşillik çevresinde ve Sussex’teki Arun Vadisi hattında
  • Daha uzun yük trenlerinin çalışmasına izin vermek için Southampton rıhtımları bölgesindeki demiryolunun yeniden inşası

Network Rail Southern region Genel Müdürü John Halsall şunları söyledi: “koronavirüs kısıtlamalarının kaldırılmasından bu yana demiryoluna daha fazla yolcuyu ağırlamaktan gerçekten heyecan duyuyoruz.

“Ülkeyi bu inanılmaz zorlu dönemde hareket ettirmek için son 18 ay boyunca yorulmadan çalışan binlerce şebeke Demiryolu ve tren operatörü meslektaşına saygı göstermek istiyorum.


“Yolcularımız güvenle seyahat etmeyi hak ediyor, bu yüzden kalabalıklaşmayı önlemek için gelişmiş temizlik ve yeni tek yönlü sistemlerle sizi güvende tutmak için çok çalışıyoruz ve yolculardan kalabalık alanlarda yüz örtüleri takmaya devam etmelerini istiyoruz.başkalarına saygı duymak.”

Southern Müşteri Hizmetleri Direktörü Chris Fowler şunları söyledi: “müşterileri tekrar gemide ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. Geçtiğimiz yıl boyunca, meslektaşlarımız kilit çalışanları ve temel seyahatleri desteklemek için hizmetleri sürdürmek için çok çalıştılar.

“Ayrıca, milyonlarca sterlinlik, ağ çapında istasyon iyileştirme programımızı da yürütmeye devam ettik. 1.000’den fazla proje ve 250 istasyon içeren-geri dönen müşterilerin daha iyi bir istasyon deneyiminin keyfine varacağından eminiz.”


South Western Railway Genel Müdürü Claire Mann şunları söyledi: “Network Rail’in müşterilerimizin her gün güvendiği altyapıyı geliştirmede bu kadar iyi ilerleme kaydetmesi harika bir haber.

“Bu çalışma, daha hızlı wi-fi, yükseltilmiş istasyon tesisleri ve erişilebilirlik iyileştirmeleri de dahil olmak üzere Güney Batı Demiryolu’nda son 18 ayda yaptığımız geliştirmeleri tamamlıyor – sadece birkaçı.

“Demiryolumuzu geliştirmek bir olaydan ziyade bir süreçtir ve işler ters gittiğinde hatalarımızdan ders almak da dahil olmak üzere hizmetlerimizi geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.”Southeastern Genel Müdürü David Statham şunları söyledi: “Network Rail ile birlikte çalışarak kent, Doğu Sussex ve Güney Doğu Londra’daki demiryoluna gerçekten önemli olan alanlarda yatırım yapmaya devam ettik, en azından erişilebilirliği arttırmak ve seyahatlerin daha güvenilir olmasını sağlamak.

“Son on sekiz ay zorluk çekmeden geçmedi, ancak yolcularımızın yolculuk deneyimini geliştirmek için daha fazlasını yapmaya devam etmek için dinlemeye ve yanıt vermeye devam ediyoruz.”
Her ay daha fazla Demiryolu Dergisi okumanın tadını çıkarın. Tıklayın burada abone olun.

Yorumlar

yorumlar

source= https://www.railwaymagazine.co.uk/22154/over-1-8-billion-spent-across-the-south-on-improvements-with-passengers-returning-to-the-railway/

Top