Canray Ulaşım, Alstom’un Üst Düzey Yönetimini Ağırladı

canray ulasim alstomun ust duzey yonetimini agirladi
canray ulasim alstomun ust duzey yonetimini agirladi


Demiryolu taşımacılık sektöründe dünyanın önde gelen firmalarından Alstom ile işbirliklerini olağanüstü bir hız ile geliştiren Yeşilova Holding bünyesinde yer alan Canray Ulaşım, Alstom’un üst düzey yönetimini ağırladı.


Yeşilova Holding’in 44 yıllık sanayi sektörü tecrübesindeki son yatırımlarından olan Canray Ulaşım, Fransız Alstom Firması’nın üst düzey yetkilileri ile bir araya geldi. Yeşilova Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yalçın Yeşilova, Canray Ulaşım Genel Müdürü Ramazan Uçar, Cansan Alüminyum Genel Müdürü Selim Güney ile Canray Ulaşım Proje ve Kalite Yöneticisi Bahar Erdem, Alstom’un Chief Purchasing Officer’ı (CPO) Christophe Gourlay, Metalik & İç Giydirme Satınalma Direktörü Charles Frederic Boisson ile Orta Doğu Satınalma Direktörü Nazlı Zengin’i ağırladı.

Demiryolu taşımacılık sektöründe tüm dünyaya hizmet veren Alstom’un yöneticileri, Canray Ulaşım’ın tüm göstergelerinin “yeşil” olduğunu ve bu performanstan oldukça mutlu olduklarını dile getirdi. Canray Ulaşım Genel Müdürü Ramazan Uçar ise, çok önemli bir dönemde olduklarını ve müşteriyle iyi bir işbirliği yakaladıklarının altını çizerek “Canray’da yönetim stratejimiz ‘müşteriye yakınlık.’ Bu, hızlı büyümeyi en başarılı şekilde yönetmek için belirlediğimiz bir aksiyon” açıklamalarında bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Yeşilova, “Sektörün taze kanı Canray Ulaşım’da çok büyük işler başardık. Bu kapsamda bu kadar kısa sürede yakalanan bu başarı için Genel Müdürümüz Ramazan Bey’e ve Canray ekibimize teşekkür ediyorum. Onların çabaları ve özenle çalışmaları sayesinde bu yolları katettik” dedi. Alstom’un ziyaretinden de oldukça memnun olduklarını ileten Yeşilova “Tüm dünyaya hizmet veren Alstom ile işbirliğimiz doğrultusunda yeni yatırımlarımızı da ortaya koyacağız. Bu yatırımlarımızdan öne çıkanlardan bir tanesi 30.000 m2 kapalı alana sahip olan yeni fabrikamız da 2020 yılında hizmete girecek” dedi.

Yeşilova Holding’e ait şirketler hakkında verilen bilgilerin ardından Canray Ulaşım’ın üretim alanını gezen Alstom yetkilileri, Canray Ulaşım’ın kritik ürün grupları arasında yer alan ektrüzyon profillerin üretim alanı olan holding şirketlerinden Cansan Alüminyum’u da ziyaret etti. Cansan Genel Müdürü Selim Güney, firma yetkinliklerinden bahsederek üretim hakkında bilgi verdi.
Kaynak= https://rayhaber.com/2019/09/canray-ulasim-alstomun-ust-duzey-yonetimini-agirladi/

Top