Kule Restaurant’da TCDD İftarı

kule restaurantda tcdd iftari
kule restaurantda tcdd iftari

TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, Turistik Doğu Ekspresi’nin ilk seferine uğurlanması törenin ardından tarihi Ankara Garı Kule Restaurant’da iftar verdi.

Kule Restaurant bahçesinde gerçekleştirilen iftar programına; Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Selim Dursun, Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakan Yardımcıları Nadir Alparslan ve Özgül Özkan Yavuz, resmi bir ziyaret için ülkemizde bulunan İran İslam Cumhuriyeti Yol ve Şehircilik Bakan Yardımcısı ve İran Demiryolları Genel Müdürü Sacid Rasouli, Sivas Milletvekili Habib Soluk, Kars Milletvekili ve eski Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, Erzincan Milletvekili ve eski TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman ve diğer Milletvekilleri ile TCDD, TCDD Taşımacılık A.Ş, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığı bürokratları katıldı.

İftar programında konuşan Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Selim Dursun, birbirinden farklı kurum personelini bir araya getiren bu tür iftar programlarının birlik ve dayanışma duygularını güçlendirdiğini ifade ederek, “Böyle nezih bir mekanda, bu iftar programı ile bizi bir araya getiren TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun’a teşekkür ederim.” dedi.

Bakan Yardımcısı Dursun, katılımcıların yaklaşan Kadir Gecelerini ve Ramazan Bayramlarını da tebrik etti.

TCDD Genel Müdürü Ali İhsan Uygun, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Erol Arıkan ile birlikte YHT hostesleri, tren teşkil personeli ve hareket memuru unvanlarında görev yapan çalışanların olduğu iftar masasına geçerek onlarla bir süre sohbet etti ve sorunlarını dinledi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Kaynak= https://rayhaber.com/2019/05/kule-restaurantda-tcdd-iftari/

Top