Apaydın, 2018 İftar Yemeği Programını İzmir’de Sonlandırdı.

TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın, Banaz-İzmir arası yapımı devam eden hızlı tren hattı çalışmalarında yaptığı incelemelerin ardından, İzmir’de düzenlenen iftar programına katıldı.

Genel Müdürü Apaydın ilk olarak, Uşak-Banaz arası hızlı tren hattı çalışmalarında yaptığı inceleme ve yüklenici firma yetkililerinden aldığı brifing sonrası, TCDD’ye ait turne otosu ile İzmir’e doğru hareket ederek, güzergah üzerinde ki istasyonları ziyaret etti ve personel ile görüştü.

Daha sonra Apaydın, Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı Murtazaoğlu, Genel Müdür Yardımcısı İsmail Çağlar, Genel Müdür Danışmanı Bekir Kök, Emniyet ve Kalite Yönetim Daire Başkanı Erol Tuna Aşkın, TCDD 3. Bölge Müdürü Selim Koçbay, Bölge Müdür Yardımcıları Nizamettin Çiçek, Soner Baş, İZBAN AŞ. Genel Müdürü Seçkin Mutlu ve Daire Başkanlarıyla beraber İzmir çalışanlarının iftar yemeğine katıldı.

Sunuculuğunu Özlem Yaykı’ın yaptığı iftar programı sonrasında TCDD 3. Bölge Müdürü Selim Koçbay tarafından TCDD Genel Müdürü İsa Apaydın’a plaket takdim edildi.

Apaydın programın ardından personelle ve STK’larla istişare toplantısı yaparak personelin sorunlarını dinledi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Top