Sivas Demirspor Kulübü Yeni Sezonu Açtı

sivas demirspor kulubu yeni sezonu acti
sivas demirspor kulubu yeni sezonu acti

Sivas Demirspor Kulübü 2019-2020 sezon açılışını gerçekleştirdi. Sivas Demirspor Kulübü sezon açılış programına Tüdemsaş Genel Müdürü ve Sivas Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Başoğlu, Demiryol-iş Sendikası Sivas Şubesi Mali Sekreteri Kemal Uzman, Sivas Demirspor Kulübü yönetim kurulu üyeleri, antrenörler ile Sivas Demirspor Kulübünün farklı branşlarında faaliyet gösteren sporcular katıldı.


Yeni sezon açılış töreni öncesi kurban kesimi gerçekleştirildi. Açılış töreninde bir konuşma yapan Tüdemsaş Genel Müdürü ve Sivas Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Başoğlu, ”Futbolcu, teknik heyet ve yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte kulübümüzün sportif faaliyetlerinde görev alan bütün Sivas Demirspor Kulübü camiasını saygı ve sevgilerimle selamlıyorum. Kulübümüz kuruluş tarihi olan 1940 yılından bu yana göstermiş olduğu centilmen mücadelesi, Türk sporuna vermiş olduğu alt yapı katkısı ve kazandırmış olduğu sporcularıyla Sivas’ta birçok branşta sporun adeta lokomotifi olmuştur. Yeni sezonun camiamıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Demiryol-iş Sendikası Sivas Şube Mali Sekreteri Kemal Uzman yeni sezonun Türk sporuna ve Sivas Demirspor kulübümüz camiasına hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.


Kaynak= https://rayhaber.com/2019/10/sivas-demirspor-kulubu-yeni-sezonu-acti/

Top